Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

07 | 12 | 2019

100 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Dlatego też 8 listopada odbyła się uroczystość z okazji 100 ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI. Podczas występu dzieci recytowały wiersze patriotyczne, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Przedszkolaki dumnie, przyjmując właściwą postawę „na baczność”, odśpiewały także hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”.  Wszystkie dzieci tego ważnego dnia wyglądały odświętnie i uroczyście, a na ich piersi widniały kotyliony w barwach narodowych. Występ przedszkolaków, ich zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzony został gromkimi brawami. 
Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”.

tekst i foto: Wiesława Stańczyk

E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1429241
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
11
1020
5722
1414407
1429241